Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Nie każdy człowiek na świecie wierzy w magię. Niekiedy można usłyszeć mnóstwo uszczypliwych uwag w jej kierunku. Ale choć nie wszystkich magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to warto wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Biblioteka liści palmowych – co warto wiedzieć?

Czy wiedziałeś na przykład, że w Indiach istnieje przybytek taki jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest w skrócie wyjaśnić, co to za miejsce i czym dokładnie się para. Jest czymś na kształt biblioteki, ale próżno szukać tam książek – na wyposażeniu przybytku znaleźć można bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez większych uszczerbków na zdrowiu. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, w którym na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby uzyskać jedną z nich, trzeba przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a po paru godzinach znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy poznać przewidywania na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – gdzie się znajdują?

Bardzo intrygującą ciekawostką magiczną są także czakramy ziemi. Najbardziej znanym miejscem tego rodzaju są piramidy w Gizie. Czakramy ziemi można znaleźć jednak także w praktycznie każdym kraju. Są miejscami mocy, które gwarantują chorym szybsze leczenie oraz zapewniają niezwykle ciekawe przeżycia związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach.