Przedszkole językowe z językiem angielskim – jakie zajęcia oferuje?

Wielu rodzicom zależy, aby ich dzieci przyswajały język angielski od jak najmłodszych lat. Nic w tym dziwnego , gdyż znajomość angielskiego jest w obecnych czasach standardem. Z tego względu powstaje coraz więcej przedszkoli anglojęzycznych. Są to z reguły placówki niepubliczne. 

Przedszkole polsko-angielskie – korzyści z zapisania tam dziecka

Nie można zaprzeczyć, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest ze wszech miar istotna dla późniejszego rozwoju naszych pociech, dlatego odpowiedź na pytanie, czy przedszkole angielskie (w mieście Łomianki polecane jest Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne Tree House) jest dobrym pomysłem, jest nad wyraz łatwa: oczywiście, że tak. Zdecydowanie warto skierować dzieci do przedszkola niepublicznego nastawionego na naukę języka angielskiego, gdyż w obecnych czasach opanowanie tego języka jest umiejętnością ze wszech miar ważną i przydatną tak samo w życiu prywatnym, jak i później, w trakcie pracy. 

Przedszkole polsko-angielskie – czy mówi się tam tylko po angielsku?

Mamy do czynienia z pytaniem, które bez wątpienia frapuje wielu rodziców. Rzecz jasna maluchy są zachęcane do jak najbardziej intensywnego mówienia w tym języku, ale w normalnej komunikacji nic nie stoi na przeszkodzie, żeby posługiwać się ojczystym językiem. Znaczna część zajęć jest natomiast prowadzona po angielsku, co w dużej mierze ma wpływ na rozwój dziecka w tym obszarze. Trzeba pamiętać, że przedszkole niepubliczne (Łomianki) za swój cel stawia przede wszystkim opiekę nad maluchami oraz ich zdrowy rozwój, jednak w pierwszej kolejności cudowną atmosferę, dzięki której każda pociecha będzie chciała przebywać jak najczęściej w placówce, jaką jest przedszkole angielskie.